Produce

Iceberg Lettuce - 1 Head
$4.19

Hot House Tomatoes- 1 ea
$0.99

Grape Tomatoes - 284 g
$4.79

Strawberries - 454 g
$6.99

Raspberries - 1/2 pint
$4.69

Navel Oranges - 1 Each
$1.19

Cooking Onions - 907 g
$2.29

Red Onion - 1 Each
$1.49

Green Onion 1 Bunch
$0.99

Boston Lettuce - 1 Head
$2.99

Lemon - 1 Each
$0.99

Celery - 1 Each
$2.99

Cauliflower - 1 Each
$7.49